KIM JESTEŚMY

Z geodezją związani jesteśmy od 2006 roku, Galileo Geodeci zostało założone w 2013roku aby wykorzystać zdobytą wiedzę, doświadczenie i potencjał w celu dostarczenia na rynek usług geodezyjnych na najwyższym poziomie w branży. Od tego czasu rozwijamy się i budujemy swoją wysoką pozycję na rynku, czego dowodem są setki zadowolonych klientów oraz wiele nawiązanych długoterminowych współpracy.

Z biegiem lat braliśmy udział w wielu dużych projektach inżynieryjnych, strategicznych inwestycjach w kraju, inwestycjach komercyjnych, zadaniach realizowanych na rzecz organów administracji publicznej oraz setkach indywidualnych projektach naszych klientów.

Jeżeli potrzebujesz mapy, obsługi geodezyjnej Twojej inwestycji, usług geodezyjnych związanych z Twoją nieruchomością, monitoringu przemieszczeń i odchyleń, innych specjalistycznych pomiarów lub konsultacji w zakresie geodezji lub nieruchomości, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Skontaktuj się z nami i powierz nam wykonanie Twojego zdania. W zamian zagwarantujemy Ci fachową obsługę, terminowe i profesjonalne wykonanie usług, dostosowanych do Twoich potrzeb i zaplanowanego budżetu.

Co robimy

Zajmujemy się szeroko rozumianą geodezją i rozwiązywaniem problemów inżynierskich. Z chęcią podejmujemy wyzwania. Będzie nam miło wykonać dla Państwa usługi z dziedziny:

Geodezja w procesie inwestycyjno-budowlanym

Geodezja Prawna

Geodezja przemysłowa

Usługi doradcze w zakresie geodezji i nieruchomości

REFERENCJE

Nasza doświadczenie to ponad 500 wykonanych prac i setki zadowolonych klientów, na potwierdzenie czego publikujemy wybrane referencje:

image-1 image-1 image-1 image-1
polisa
Aby Państwo mogli spać spokojnie w związku z powierzonym nam zadaniem, zadbaliśmy o ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej do wysokości 200 000 zł POLISA OC
Kontakt z nami
biuro@galileo-geodeci.pl
Telefon +48 506 356 988
Lokalizacja: ul. Zagnańska 71A/110 Kielce 25-558
Adres Email: biuro@galileo-geodeci.pl